Příběh života Ivana Drlíka

Do roku 2000 jsem měl běžný život jako ostatní i když trpím vadu řeči. Dětství jsem neměl lehké, protože jsem musel snášet posměšky od spolužáků. Doufal jsem, že v dospívajícím věku se vše změní k lepšímu, ale bohužel ne vlastní vinou jsem se v okamžiku ocitl na pokraji života a smrti.

Následky po poranění míchy, mě upoutala na invalidní vozík. Kromě toho, že jsem ochrnutý z části celého těla, tak mám neustálé svalové spazmy - křeče, které jsou nepříjemné a bolestivé  ale díky minulostí, kdy jsem aktivně sportoval, jezdil na kole a plaval, tak během uplynulých let jsem absolvoval spoustu cvičení v rehabilitačním zařízení a tak se zdařilo uchovat trochu svalové hmoty, ale i přes všechnu tu námahu, potřebuji neustálou pomoc cizí osoby. Ač je to několik let, tak se snažím žít plnohodnotný život, ale s přibývajícím věkem a událostmi je vše obtížnější než na začátku.  

ROK 2020

Snažím se stále v rámci možností se jak kolii zaměstnat, protože od roku 2020se v Evropě vyskytl zákeřný virus, který postihl celý svět a spousta lidí podlehla životem, tedy tím nejcennějším, co člověk v životě má. Změnilo to myšlení lidí a už nebyl co bylo dříve. Bohužel spousta lidí se odcizila, také měli strach, ale naštěstí žijeme ve vyspělém světě, kdy se podařilo tento vir utlačit a díky tomu, můžeme opět trochu volně žít, ale každého to určitě dost poznamenalo. 

Invaze či válka rok 2022

Pomyslel jsem si, že to zlé je už za námi. Ale překvapením byla nečekaná invaze Ruské federace na území Ukrajiny. A od roku 2022 začala, tak zvaně válka mezi RUSKEM a UKRAJINOU. Člověk by si pomyslel, že už nic takového po druhé světové válce, se nebude opakovat a že všechny země jsou po naučení, co válka obnáší, ale opak je pravdou. Nejhorší na tom je to, že umírá spoustu lidí, jak lidé na Ukrajině, tak lidé Ruska a jediné co to obnáší, je smrt a zkáza. 

Proto se i prostřednictvím těchto stránek k Vám obracím s prosbou o podporu ať již finanční či věcným darem.

TATO CESTA PŘINÁŠÍ PRO CELÝ SVĚT, JEN TO NEJHORŠÍ A CO PŘIJDE DÁL??? 

AČ JE TO UŽ SPOUSTA LET, KDY SE MI OBRÁTIL ŽIVOT NA RUBY, TAK STÁLE JSEM DOUFAL A BYL JSEM OPTIMISTA ALE KDYŽ VIDÍM KAM SVĚT A LIDSTVO SMĚŘUJE, TAK MÁM OBAVY A STRACH.NE O SEBE ALE O DALŠÍ ENERACI KTERÁ PŘÍJDE PO NÁS. PROSÍM JAK TA MLÁDEŽ MŮŽE MÍT ÚCTU KE STARŠÍM A POUČIT SE A VYVAROVAT SE NEPŘÍJENÝCH UDÁLOSTÍ KTERÉ DOSUD PANUJÍ.???

PROSÍM VĚŘTE MI ŽE MI JE SMUTNO A JSEM NEŠŤASTNÝ ZA KAŽDÉHO Z NÁS KTERÝ TRPÍ . 


Také máte názornou video-ukázku co obnáší když je poraněná mícha...  https://czepa.cz/poskozeni-michy/